Foto zmiany

Losowy album

Zostań współautorem !

Napisz do nas


Nasze Statystyki Odwiedzin
Hasło - sprawdzam
stat4u

Wsparcie dla strony


Witajcie !

Nazywam się Bogusław Stępień, moim wielkim zainteresowaniem jest historia lokalna, a konkretnie historia pewnej wsi.

Nienadówka, bo taka jest jej nazwa, leży nieopodal Rzeszowa, dzisiejsze Podkarpacie.

Moim celem, który sobie postawiłem przed laty jest zebranie i zgromadzenie w jednym miejscu jak najwięcej informacji, wiadomości i zdjęć w jednym miejscu.

Takim miejscem jest od 8 maja 2013 roku internet. Wtedy to założyłem i z pomocą kilku ludzi prowadzę stronę internetową i fanpage "Nienadówka - moja mała ojczyzna". W dzisiejszych czasach jest to najlepszy i najszybszy sposób na dotarcie do szerszej grupy odbiorców. Strona internetowa i Fanpage ma sporą rzeszę odbiorców, w przypadku tego drugiego jest to na dziś 1150 polubień.

Zbierając informacje na stronę, coraz częściej natrafiam na ciekawe dokumenty, kwerendy czy inną dokumentację, która jest dostępna, ale niestety odpłatnie.

Jest to prośba o dobrowolne wsparcie właśnie takich poszukiwań i pozyskiwań.

Strona internetowa póki co jest posadowiona na darmowym serwerze, co może skutkować np. niezapowiedzianą utratą danych. Zdarzyło się to już w przeszłości, kiedy jednego dnia zniknęło ze strony ponad 2 tys. fotografii.

Priorytetem na obecną chwilę jest pozyskanie środków na przetłumaczenie XVIII wiecznych dokumentów pisanych łaciną i dawnym niemieckim. Jeżeli jesteś w stanie pomóc w tłumaczeniu, odezwij się wysyłając wiadomość prywatną na fanpage lub adres mailowy ksolimp@tlen.pl

Jeżeli zrzutka pozwoli, kolejnym celem będzie przeniesienie strony i jej zasobów na profesjonalny, a co za tym idzie płatny serwer oraz własną domenę.

Jeżeli uważasz, że warto wesprzeć moją inicjatywę wejdź na link niżej i dokonaj dowolną, jednorazową wpłatę.
https://zrzutka.pl/5ja33d

Możesz również pod poniższym linkiem wspierać inicjatywę cyklicznie. Polega to na tym, że wpłacona kwota, będzie cyklicznie pobierana co miesiąc. Oczywiście w każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na tę operację.
https://zrzutka.pl/h76vd7 Moja prośba o wsparcie jest skierowana głównie do moich subskrybentów i sympatyków tego co robię w internecie.

Wpłata nawet symbolicznej złotówki przybliża mnie i przy okazji Was do tego, aby moja internetowa praca była jeszcze lepsza i bardziej wydajna.

Efekty mojej dotychczasowej pracy możesz zobaczyć na https://nienadowka.jimdofree.com/ oraz https://www.facebook.com/Nienadowka , gdzie będę również informował w jaki sposób rozdysponowałem środki pozyskane w zbiórce.

* * * * *Wsparcie ... Wychodząc na przeciw prośbom o możliwość wsparcia działalności strony "Nienadówka - moja mała ojczyzna" wpłatami poprzez aplikację PayPal, od dziś, darowizny wpłacać można poprzez tę aplikację, podając adres e-mail: ksolimp@tlen.pl

Support ... In response to requests for the possibility of supporting the activities of the "Nienadówka - my little homeland" website with donations via the PayPal application, from today, donations can be made via this application, providing the e-mail address: ksolimp@tlen.pl

Już teraz, bez znaczenia na efekt końcowy tych zbiórek, każdemu z całego serca DZIĘKUJĘ !

* * * * *

Rozliczenia z funduszy zebranych na obu zorganizowanych z rzutkach.

powiększ zdjęcie

Faktura za tłumaczenie z łaciny:
Aktu Erekcyjnego parafii Nienadówka* * * * *

Rozliczenia za pozyskane dokumenty z Archiwum Państwowego w Rzeszowie.

powiększ zdjęcie

Dokumenty oznaczone czarnym punktem.

powiększ zdjęcie

Potwierdzenie wpłaty.

Pocztówka ks. Stojałowskiego
Kasy Stefczyka w Nienadówce
Spółdzielnia Zdrowia w Nienadówce* * * * *

powiększ zdjęcie

(syg. 59/1241/0/-/1)
O pożywieniu, mieszkaniu i ubiorze

powiększ zdjęcie

Potwierdzenie wpłaty.

O pożywieniu, mieszkaniu i ubiorze* * * * *

powiększ zdjęcie

(Sprzęt wielofunkcyjny)
HP DeskJet 2710e

powiększ zdjęcie

Potwierdzenie zakupu.

Z wpłaconych środków zakupiłem na potrzeby pracy ze stroną powyższe urządzenie wielofunkcyjne, które jest nieodzowne (zwłaszcza skaner) w przygotowywaniu materiałów na stronę.* * * * *

powiększ zdjęcie

IU.841.30.2023
Spis właścicieli gospodarstw - 1853

powiększ zdjęcie

Potwierdzenie wpłaty.

Spis właścicieli gospodarstw - 1853

powiększ zdjęcie
Kiedy zakładałem stronę "Nienadówka - Moja mała Ojczyzna" nie sądziłem, że w tak szybkim tempie zebrane wiadomości i fotografie zapełnią limitowaną wersję konta darmowego. Zdjęcia zamieszczam co prawda na innych darmowych serwerach, jednak jak znam życie wkrótce i tak pojawi się przed Nam konieczność przejścia na konta płatne lub trzeba będzie usiąść na laurach i przestać stronę rozwijać, wzbogacając o kolejne materiały

Wyprzedzając tą chwilę proponuję zastanowić się wspólnie jak temu zaradzić. Najprostszym sposobem jest wykupienie jednego z kont na serwisie Jimido Problem w tym że trzeba to czynić rokrocznie. Co daje taki wykup ? Na pewno strona była by jeszcze ciekawsza, dysponowalibyśmy większymi możliwościami w pokazywaniu jej zawartości, prostszy do zapamiętania adres "www.nienadowka.pl" Dla tych, którzy chcieliby poznać dokładniej i porównać konta, te które mamy dziś Jimido Free, z tym które możemy mieć za sprawą wykupienia np. Jimido Pro zamieszczam link. Pakiety Jimdo

Co możemy zaproponować w zamian za wsparcie ?
  • Baner reklamowy na głównej stronie.
  • Podstronę reklamującą podmiot, który wsparcia udzieli.
  • Link odsyłający do zaproponowanej strony.Skopiuj poniższy KOD wklej go u siebie na stronie i poinformuj mnie o tym fakcie, zrewanżuję się na pewno.


KOD:Zainteresowanych tematem proszę o kontakt mejlowy.

e-mail: enienadowka@gmail.com
e-mail: nienadowka.64@wp.pl

admin: Bogusław Stępień


Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.


About | Privacy Policy | Sitemap
Copyright © Bogusław Stępień - 08/05/2013